Skup się na rozwiązaniu bezpieczeństwa pojazdów.

Jakość to nasza kultura! Zaufaj nam za Professional!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd

Certifications
Chiny Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Certyfikaty
Customers Reviews
Vanwin jest bardzo wiarygodnym dostawcą. Pracujemy od ponad 3 lat. Ostatnim razem pomogłem dopasować 2 przewodowy system MDVR już od innej firmy tu i tam, ale muszę powiedzieć, że nie są one dobrej jakości, jak twój system.

—— Fritz z Południowej Afryki

Jesteś bardzo miły i profesjonalny.

—— Rodrigo z Boliwii

System liczenia osób jest bardzo dobry Wdałbym swój system do mojego kraju. I miło jest pracować z ludźmi tak serdecznie jak ty.

—— Carlos z Argentyny

Jesteś bardzo profesjonalny i postanawiamy zamówić u ciebie 50 kompletnych zestawów 8CH HDD MDVR. Dziękuję Ci bardzo

—— Luis z Chile

System MDVR z kartą SD jest bardzo dobry. Bardzo chętnie z tobą współpracujemy, a chińskie jedzenie jest bardzo smaczne.

—— Sergio z USA

Bardzo miła współpraca z Tobą przez 3 lata. Zamówiliśmy ponad 600 zestawów od Ciebie, one działały dobrze, jesteśmy partnerami i będziemy się powiększać.

—— David z Wielkiej Brytanii

Minęły trzy lata od naszej współpracy. Lubimy monitor HD i dostosowany system kamer, są one bardzo jasne i stabilne.

—— Nikolas z Ukrainy

Miło miło, system 3G Video People Counter działa dobrze. Będę testować więcej z systemem People Counter w autobusie. Mamy ponad 100 autobusów

—— Marko z Chorwacji

Vanwin okazał się bardzo dobrym dostawcą. Najlepszy dostawca w historii!

—— Francisco z Span

Im Online Czat teraz

Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd
Firma Pokój spotkań Departament Handlu Zagranicznego Obsługa sztabów

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : Vanwin Tracking
Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
Shenzhen Vanwin Tracking Co., Ltd, to jedna z branży zaawansowanych technologii, specjalizująca się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży systemów monitoringu pojazdów, zestawach do monitorowania 3G / 4G / GPS, systemie monitorowania dyspozytora intelektualnej komunikacji publicznej, licznikach wideo. Nasze produkty odnoszą się do SD HDD mobilnego dvr, 3G zdalnego monitorowania dvr, pojazdu multimedialnych maszyn reklamowych, kamery samochodowej, oprogramowania. Są one szeroko stosowane w transporcie publicznym,

ruch pasażerski, logistyka, samochody ścigania, eskorta itd. Z bardzo silną technologią badawczą, starszym doświadczeniem w branży, stabilną jakością, terminową produkcją i możliwościami dostawy, wysoką wydajnością usług, wkrótce osiągnęliśmy jednego z liderów na rynku .


Nasz 3g dvr został bardzo dobrze przyjęty na całym świecie odkąd został zbadany w 2010 roku; Maszyny reklamowe i karty VPN zostały zoptymalizowane pod kątem klientów w Rosji i Egipcie odpowiednio w 2013 i 2014 r. System liczników filmów wideo uzyskał ponad 98% dokładność, gdy nadszedł w 2014 r., Który osiągnął poziom światowy.


Dzięki bardzo dużej zdolności badawczej i bardzo wysokiej jakości, wygraliśmy licytację w projektach monitoringu wideo o firmie towarzyszącej Fuzhou, grupie Shanxi Tianshilongtong, grupie transportowej Guangxi Chaoda, a nawet w 2013 roku zakończyliśmy z sukcesem pomyślny program systemów wideo autobusów miejskich w Meksyku, a 2014 projekt autobusów z Mauritiusa i 2015 autobusów Vales w Wielkiej Brytanii i osób liczących na lotnisko w Singapurze i dostosowanie nadzoru kolejowego dla rządu Chin i Hunan Zhonggong Group wszystkich pojazdów monitoring.Jest to tylko kilka przykładów.


Będziemy ulepszać i wprowadzać innowacje, odkrywać nowe produkty zgodnie z wymaganiami rynku, aby zaspokoić potrzeby wszystkich ludzi z całego świata.

Proszę przejść do wiadomości naszej firmy, aby uzyskać więcej przykładów projektów dostosowywania

1. Mdvr jest wyposażony w światowej klasy technologię antywibracyjną przez ponad 8 lat.
Chcemy pokazać Ci film, jeśli potrzebujesz.
2. Technologia ochrony plików wideo. W złym stanie, generalnie wideo nie zostanie zniszczone, ale wielu dostawców go nie ma.
3. Więcej funkcji na naszym MDVR w prosty sposób jak port LAN RJ45, interfejs RS232 / 485, 8-kanałowe wejście alarmowe, czujnik G, technologia ochrony zasilania UPS.
4. Możemy dostosować więcej funkcji na naszym MDVR . Przykłady niektórych projektów: VPN MDVR z Egiptu, internetowy licznik wideo wideo z Singapuru i CO, drzwi otwarte z bliska 8-kanałowy MDVR z Białorusi, czujnik oleju MDVR z Malezji i nowy projekt z USA o FTP Pobierz, polecenia FTP, OSD 1 i 2 dostosowane do http; Informacje o alarmie na platformie innej firmy, Stan kondycji do strony trzeciej.
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Vanwin Tracking Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Wendy Chen

Tel: +86-13640968399

Faks: 86-755-21006112

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)